BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
doporucuju to nedelat, ja jsem si takhle jednou v praci (doma bych to pocitaci neudelal) zmenil skin XPecek na OSX a nakonec jsem to musel preinstalovat cistou instalaci, nesla ani obnova systemu nic, to se mi jinak nikdy nestalo.
Pokud chces "tunit", tak lepsi je po jednotlivych programcich, akorat to pak zabira hodne pameti, pokud toho tam nase.es hodne. Da se udelat pruhlednost panelu, efekty pri maximalizaci, minimalizaci, spousteni, 4 plochy jako v linuxu atd. Akorat je treba instalovat postupne, protoze kdyz zjistis, kterej program ti shazuje system, tak ho das pryc, nekdy bohuzel nejdou odinstalovat, ale i tak je to potom jednodusi hledat v registru, pokud te to teda bavi.