Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem redukce VGA-Cinch ?

ahoj chtel sem se zeptat existuje neco jako redukce z vga konektoru kteri pripojim do monitoru na cinch ? mam totiz satelit a chtel bych ho propojit s monitorem abych nemel v pokoji navic televizi .diky moc za odpovedi

sorry, neumím číst :-)
V tom případě bude asi třeba trošku víc elektroniky (= víc chechtáků):
http://www.lan-shop.cz/adapter-items-video-out-itv -900-vga-s-video-kompozitni-video-26786

PS: Ale mnohem lepší by bylo tohle - http://www.lan-shop.cz/adapter-grandtec-ultimate-x p-pro-vga-s-video-kompozitni-video-dalkove-ovladan i-23819 , má to víc možností a je na tom líp s podporou rozlišení.

PS 2: A nedisponuje monitor jiným vstupem? Třeba DVI, tam by to bylo jednodušší.

tak to mas smolu.
Ak by satelit bol schopny na Scart dat aj RGB signal, teoreticky by sa dala zbastlit redukcia, ale pochybujem ze niekto nieco take vyraba. Kup si do PC TV kartu (ked nechces PCI tak su tusim aj do USB) s cinch vstupom, a budes mat kompozitny vstup do PC a budes si to moct pustit okrem fullscreenu aj v okne a este aj z toho nahravat do PC.

P.S. napr uplne lacna grabkarta http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=2404 7
- samozrejme je treba mat potom zapnute PC k pozeraniu.
existuje aj kabel ale funkcnost k tomu co chces nezarucujem zavisi to totiz aj od monitora ci sa vysporiada so synchrosignalom, a od satelitu ze ci si tam vies nastavit vystup RGB. Je to ale to co chces (Scart -> VGA. Nie naopak!)