BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Asi už je pozdě, ale já zkusil v podobné situaci tento příkaz v příkazovém řádku (command prompt): chkdsk G: /F
Poznámka: USB mělo písmenko G:
Pomohlo to a všechny díly Ženy za pultem i Růžového pantera jsou zachráněny
Ano, to někdy pomůže, ovšem je to rovněž ruská ruleta. Chkdsk totiž umí jen dvě věci: buďto poškozený souborový systém opraví nebo ho naopak domrší tak dokonale, že už si s tím jiný záchranný program nedokáže poradit. Takže zůstávám u osvedčeného GetDataBack. Ale v poslední době se setkávám u flash spíše s nalomenými nebo ulomenými USB konektory.
Myslíš,že po třech letech to ještě řeší ?
On asi ne, leč jiní možná ano. Pokud si ovšem přečtou slova v úvodu.