Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenabíhá a ani nepípne

Počítač nechtěl startovat a start XP končil modrou obrazovkou, tak jsem ho otevřel a chladič u proceroru měl mezi žebry bordýlek. Vyčistil jsem to, složil zpět a počítač nenabíhá vůbec, ani nepípne, monitor ani klávesnice se nerozsvítí, červené světélko od procesoru na bedně ano.
Asi jsem něco vyškubl, nebo s něčím pohnul a nevím s čím.

[mod]Vložil jsem z došlé pošty. (LaKr)[/mod]

aumha hovori toto:
0x000000ED: UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME
(Click to consult the online Win XP Resource Kit article.)
The kernel mode I/O subsystem attempted to mount the boot volume and it failed. This error also might occur during an upgrade to Win XP on systems that use higher throughput ATA disks or controllers with incorrect cabling. In some cases, your system might appear to work normally after you restart.
0x000000ED: UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME {KB 297185} Win XP (During reboot while upgrading to Win XP)
0x000000ED Error Message When Volume on IDE Drive with Caching Enabled Is Mounted {KB 315403} Win XP (NTFS volumes on some IDE drives)

takze chyba je asi v ksande, pre bezpecnost hdd a dat vymenit!!!! a riadne zasunut !!!!!!!