BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
má tam protáhnout kabel a druhý router nechat v režimu ap.
pokud z toho dělá klienta a loví bídný signál přes zdi, bude mít rychlost wifi 2-3x menší, než co se dá dosáhnout.
Kabel je tam zaveden. Router je nastaven podle dříve zmíněné stránky.
když je kabel vytažen až do firmy a není zeď pro příjem, pak může chytat až enko - prakticky nějakých 60mbit do lan sítě.
do internetu je to dané i průchodností 1.routeru a tarifem providera.
záleží i na zapojení 2.routeru - jestli mají všechny pc doma na sebe vidět, nebo chce mít firmu mimo běžný provoz.
nepíšeš nic o typech, o zapojení, místo režimu se oháníš cizím článkem, který neřeší dva routery za sebou - tak co s tím.