BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
oprava typu routra P-261HNU F-3
Prutova antena (ked je zvislo) tak hore a dole nevyzaruje takmer nic. Ked ju sklopis vodorovne, pocahas pokrytie na danom podlazi.
slaby-wifi-signal.php
Natiahni na dalsie podlazie kabel od routra a pripoj AP-cko (alebo sa pripoj rovno na kabel).
Nijak. Mozes pouzit druhy router, mozes znizit normu z n na g, mozes sa pohrat s poziciou anteny (natocenie a aj pozicia samotneho routera, v miestonstiach staci niekedy posun o cm - desiatky cm nech sa zmenia interferencie od odrazov)
vytáhni kabel o patro výš a tam zapoj druhý ap/lan část routeru.
opakovač (repeater) má jednodušší instalaci bez kabelu, ale horší propustnost, pokud proháníš více dat domácí lan sítí (častý tisk, přístup na nas disk).
Dik za odpovede, vyskusam zmenit polohu routra a anten a ked nepomoze, kupim opakovac.
Hlavne, ze su moznosti, ako to riesit
Z mojej skusenosti ti mozem povedat ze najlepsie pomaha znizit normu na g. Napr. v routeri. Je to sice pomalsia norma ale 56Mbit (g norma) pripojenie stejne nema skoro nikto takze nikto nepotrebuje zbytocne nachylne n-ko ale staci g.