BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
ty si zakupis software a nevies si precitat help alebo manual? analize je tiez pekne slovo. asi by si tu kontrolu predsa mal nechat zapnutu.
Ten software nema nejake menu? Ak ma, tak urcite niekde v nom.
A inac neviem ci chapes jak funguje OCR software. Scanovat sa da len obrazok (kopa bodiek = pixelov), na to nepotrebujes ziaden spoftware to zvladne aj Windows. Mozes potom distribuovat tie obrazky.
Ak to chces menit na text, tak mas ten tvoj OCR software, ktory sa snazi obrazok analyzovat a najst v nom pismena. Tento proces logicky nemusi byt bezchybny, ptz pismena mozu byt zle citatelne a software neni jasnovidec. To sa neda "vypnut". P.S: mozno sa tam da nastavit nejaka uroven inteligencie pri rozpoznavani slov alebo co.
A proc to skenujes do OCR softu, kdyz zadne OCR vlastne delat nechces? Zakladni ukladani skenu do PDF bez OCR byva soucasti primo ovladaciho softu ke scanneru.
Jina v nastaveni na zalozce skenovat si vypni analyzu a cteni.