BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Áno, je možné, aby to tak fungovalo.
Osobne by som to skôr písal tak, že by som si to rozdelil na pravidlá, ktoré sa aplikujú vždy a pravidlá ktoré sa aplikujú len keď je rozlíšenie väčšie (alebo menšie) ako 300px. Potom to bude fungovať aj v prehliadačoch, ktoré nezvládajú media queries. A nerozdeľoval by som to do 2 CSS súborov, ale všetko by som písal do jedného.
Díky. Ono je právě v češtině málo návodů. Ale co se stane když to prohlížeč nerozezná? Co se mu zobrazí? Kdyby tak šlo že ldyby to nepoznal tak aby najel normální style.css
Keď to prehliadač nerozpozná, tak sa to neaplikuje. V tomto prípade by si mal zobrazený web bez štýlov. Prakticky to nerozpozná už len IE8, takže žiadna veľká katastrofa by sa nestala.
Robí sa to tak, že to nadizajnuješ pre jedno rozlíšenie a potom vytvoríš pravidlá, ktoré to prispôsobujú pre ostatné rozlíšenia.