BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
má to být gigabitový router, co to ta blbka z upc mele?
napiš jim, že kvůli nefunkčnému routeru a jejich neochotě to řešit dáváš výpověď, za měsíc se ozvou sami.
přece si nebudeš sám kupovat kabelový modem/router, který je ti mimo kabelovku k ničemu.
teoreticky může být vadný jen napájecí adaptér, můžeš doma pohledat náhradní, než to upc pořeší.
edit: pokud ti padá jen wifi příjem a zapomněl jsi to jaksi napsat, pak by šlo použít např. wr941 nebo wr1043, zapojený jen jako ap.
a chce to vybrat co nejméně zarušený vysílací kanál, viz odpověď toho technika.
tak ja to zkusim
Zaruseny moze byt router a/alebo aj pocitac. Zistenie zarusenia na pocitaci je mozne zistit wifi-scannerom. Na routroch sa zistuje rusenie funkciou pod nazvom site-survey. Najproblematickejsia vec je prave zistenie toho, co vlastne rusi. wifi scanner totiz vidi len okolite pristupove body, ale nevidi vysielajuce pocitace.