BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Nebude lepší si sehnat někde počítač s alespoň Core 2 Duo než oživovat mrtvolu s P4? Finančně to vyjde nejspíš podobně.
asi jsem byl spatne pochopen. tak jeste jednou - kazdy bios na kazde desce podporujici p4 ma moznost zmeny FSB?
A co takhle napsat jaká to je deska!!
co je jezis? jak to mám vědět, nemám ji tady
ja uz ale desku i procesor mam. je to jen pro zabavu.
Tohle jsi napsal!
prestan furt virtualne vyrvavat. no a co ze sem to napsal? nevim co je to za desku, a neptal jsem se, jestli deska XXX umi pretaktovat pentium.
(oddych)
Ne.
Jinak dekuji vsem za odpovedi.
nie každá doska a procesor z radu P4 to umožňuje,z dosiek to vedeli napr.Asus P4P/P4B séria,z procesorov obvykle extreme edition a P4 prescott rev.J a T a niektoré celerony a procesory s jadrom wilamette,ostatné bežné desktop procesory mali obvykle napevno zamknutý násobič a dali sa pretaktovať len pomocou programu softFSB.....