BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Když se dívám na konfiguraci, tak ty 4ti se mě zdá moc, a je jedno kolik stál jako nový, když to bylo šumítko už od nova.
Intel Celeron 1000M Ivy Bridge, 15.6" LED TB 1366x768 lesklý, RAM 4GB, Intel HD Graphics, HDD 500GB 5400 otáček, DVD, WiFi, Bluetooth, Webkamera, HDMI, USB 3.0, Windows 8 64bi
A takhle začíná popis Nízkou cenou lákavý notebook značky Toshiba
A pokračuje Je navržený jako počítač pro kancelářské či domácí užití včetně běžného multimediálního využití. Přístroj tedy nepočítá s hraním počítačových her.
Nevýkonný repasovaný stroj za cenu,která může být ještě akceptovatelná. Je u toho 2 roky záruka ?