BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Podobné aplikace fungují (na rootnutém telefonu), ale mají i záporný vliv - náběh telefonu je pak hodně pomalý. Pokud ti nevadí po zapnutí obrazovky nějakou dobu čekat, než se s tím bude dát slušně pracovat, pak proč ne.
Osobně raději doporučuji na rootnutém telefonu pozastavovat všechny předinstalované aplikace, které nepoužíváš a navíc nějakým nástrojem zakázat téměř všemu start po bootu. Takže když telefon spustíš, nepoběží ti tam nic, dokud to sám nespustíš.