BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Tak, zatial 4:0
Myslim pomer prispevkov k poctu navrhnutych tlaciarni.
Este upresnim poziadavku, tlacit sa bude menej, tak 50-200 stran mesacne.
Aha, takže řekněme, že průměr je 100 stran za měsíc. Tzn. ročně 1200 stran. To při rozdílu třeba 0,25kč na stránku (cca 0,01€) činí za rok rozdíl 400kč. Při dvouleté životnosti dnešních tiskáren tedy za životní cyklus stroje 800kč. Domnívám se tedy, že bude lepší koupit levný stroj a náklady neřešit (při tomto zatížení se prostě nevyplatí). Toužíte-li po konkrétním doporučení, pak: https://www.alza.cz/canon-pixma-mg2950-d2148079.ht m
...len doplním search.htm
Netuším čo palos čakal, že dostane za odpoveď. Keby existovala lacná atramentka s lacnou prevádzkou, bola by taká známa, že by sa nebolo treba na ňu pýtať. Asi je dobré poznamenať, že výrobcovia ako EPSON, CANON, HP montujú do svojich výrobkov kurvítka. Takže je jedno či si kúpite lacnú, drahú, alebo ju budete šetriť. Posere sa a nikto ju neopraví. Zvyšné drahé tonery vyhodíte s tiež.
Ano,zejména se v tomto činní HP a to nejen u tiskáren. Kde je kdysi spolehlivá značka. Dnes někde na chvostu za Sencorem,Hamou a Acerem.
Ono to dost souvisí s cenou. HP se prostě chtělo přizpůsobit konkurenci, takže museli s cenou dolů. No a když šli s cenou dolů, pak taky museli někde snížit náklady, že jo. Další věc jsou zcela zbytečné výstřelky, jako snížení času vytištění první strany - typický problém řady HP LJ 101x. Potřebovali něco napsat do reklamních materiálů, tak se nějaký chytrák rozhodl, že sníží čas potřebný pro zahřátí fixace. Dosáhl toho tím, že prostě přivedl vyšší proud do topného tělesa. Jen zapomněl na to, že když nechá tu původní folii, kterou používal ve starších modelech, sníží tím podstatně její životnost. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat:
![[http://jestineyong.com/wp-content/uploads/2015/08/ hp-1012-fuser-film.jpg]](http://jestineyong.com/wp-content/uploads/2015/08/hp-1012-fuser-film.jpg)
Takže každý, kdo servisoval HP tiskárny, uměl u téhle řady výměnu "Fuser Sleevu" poslepu - stejně, jako svého času výměnu separátorů u HP 5/6L (a potom taky LJ1100).
Proto je taky pro mě při výběru tiskárny velmi důležitým parametrem délka záruky. V tomto aspektu je to tak, že HP dává 12 měsíců (pro FO musí být 24), ale např. Brother 36.
Co by ste poradili? Laser,nezlob se. Pokud ne,tak jsem nic nenapsal.
Dakujem za rady, vybral som nakoniec canon pixma mg5750. Ja osobne by som si tiez zvolil laser, poziadavka vsak bola na atrament.
Ale tu Epson si znacim pre buducnost, ta WorkForce rada vyzera schopne.
Dělené náplně = větší šance na zaschnutí. To není při malém objemu tisku právě ideální. Ale třeba budete mít štěstí.
Náplně jsou stacionární, propojené hadičkou s hlavou, která je díky tomuto systému mnohem lehčí, než když vozíš hlavičku včetně náplní. Takže šance na to, že ti to zaschne je stejná - jediné místo je hlavička.
Samozrejme. Nicmene ta bude nasobne drazsi, nez cartridge obsahujici i trysky a elektroniku u typu, ktere nemaji naplne takto delene.
Cannon bych nekupoval, bo chyba B200.