BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Nejlepší bude to neřešit. Kdyby +12V zdroj dával 2,56V, neviděl bys to.
Je to tím, že napětí jsou v pořádku, ale deska špatně měří. Přitom změna programu nepomůže, protože přebírají údaje měření desky.
A že jsou hodnoty druhého téměř totožné s prvním? No, zkus přemýšlet...
OK, chyba bude v měření v desce. Dík :)
A čo v BIOSe ? Tam si pozeral ?
Opravdu si myslíš, že tam budou nějak rozdílné hodnoty? To jako myslíš, že sobě BIOS nelže, ale druhým ano?
Presne to si myslím. Inak by som sa nepýtal.
Tak si to myslit přestaň. Ty jiné programy pouze přebírají to, co změří již existující měřicí obvody na desce a co tedy přebírá i BIOS. Někdy programy "obohatí" naměřené hodnoty o nějaké šolíchací konstanty, ale to je všechno. Programy se nedodávají s vlastním měřicím hardwarem...
taky si myslím, že v biosu nebudou zobrazené nesmysly. ale vsázet se nebudu.
to já se klidně vsadím. V BIOSu to bude správně.
No veď presne tak som to myslel.
To bežne delá