BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Existuje najlepsie AP s routovacimi moznostami ak to myslis naozaj bez ohladu na cenu. To, "najlepsie" z toho robi to, ze to ma 19(!) internych anten a specialnu elektroniku k tomu. Stoji to okolo 1000 US$. Ovsem ak mas problemovy ovladac, alebo mizernu konstrukciu antenoveho systemu na strane pocitaca, tak to pomoze len ciastocne. To preto, lebo TL WR741ND pouzivam nejake 4 roky na vzdialenost 20m cez tri tehlove steny a funguje mi to rychlostou 90Mbps bez zasekavania, vypadavania a pod.
http://pc.poradna.net/a/view/1005523-alchymia-okol o-domacich-wifi-routrov
Novy router nepomoze (pravdepodobne), vysvetlene to mas v clanku.