BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
skús Jojku.
Proto plazma taky zanikla, ale viděl jsem to i u LCD. To vypadá na unavené řadiče svítících bodů. Obávám se, že to bude jenom horší a horší...
To dělávaly i CRT zobrazovače.Tchýňa před dost lety nechávala "svítit" číslo kanálu v levém horním rohu,až tam bylo nafurt.
Signál z čeho? Léta už totiž se provozuje mikroposuv v případě loga a příjmu z tuneru. Existuje speciální pattern v servisním menu - pohybující se bílý sloupec v "černém" pozadí. Holt byste si ho musel udělat. Nějaké "řadiče svítících bodů" za to nemohou a ani netuším, co to je.
Mimochodem, plasmy se vyrábí dosud, minimálně v Japonsku. OLED je drahý a problémový a žádné LCD nikdy nedosáhne obrazových kvalit plasmy.