Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalene logo na plazme

zdravim, mam asi 5 rocnu plazmu panasonic a vypalilo sa mi po vcerajsku logo markizy v lavom hornom rohu ... ono sa to sem tam stane, ale zmizne to max za pol hodku, ale teraz to tam zostalo od vcera vecera.... nejake rady?

Signál z čeho? Léta už totiž se provozuje mikroposuv v případě loga a příjmu z tuneru. Existuje speciální pattern v servisním menu - pohybující se bílý sloupec v "černém" pozadí. Holt byste si ho musel udělat. Nějaké "řadiče svítících bodů" za to nemohou a ani netuším, co to je.
Mimochodem, plasmy se vyrábí dosud, minimálně v Japonsku. OLED je drahý a problémový a žádné LCD nikdy nedosáhne obrazových kvalit plasmy.