BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
download.php
V PrivaZer - portable si v pokročilom nastavení daj o.i. čistenia prepísať voľné sektory strojovým kódom (jedničky a nuly) bezpečným mazaním. Nekonečná onánia. Je naivné, že v koši bude niekto hľadať súbory.
Súbory sú uložené na disku v pôvodných zložkách, do koša sa presunú iba odkazy, kde sú iba zmazané hlavičky. Samotné dáta zostávajú stále na disku na pôvodnom mieste pričom ich bežný free Recovery SW "hnedle" vyštrachá.
Gutmannova_metoda
Bezpečný prepis tvorí zápis v strojovom kóde min.35x po sebe dookola, ako u blbých, pričom tie špiny americké, potomci vrahov z volstrídu z NSA, Pentagonu, dokážu z disku vyštrachať dáta aj po zaplnení voľných sektorov cugrunt komprimovaným videom. Čo potom uznávaní vedci, maladcí z IT sektoru z CCCP po výstrele z Auróry od vzniku dejín ľudstva v roku 1917, kaine šanc.