BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ono je dost dolezite vediet ze co chcel autor povedat tym "sluchátková impedance" v tej srandovnej dokumentaci. Ci je to fakt impedance vystupu, alebo len nejake srandovne cislo. U malych nezmyslov je to typicky to druhe, takze je to vpodstate jedno co tam strcis. Ak by platilo to prve, tak su 32ohm lepsie, a este vyssie este lepsie. Ale tie s vyssou impedanciou by mohli hrat tichsie, v zavislosti na citlivosti.
Přehrávač používám při cestování na poslech jazykových nahrávek, tak mi šlo o to, aby jiná impedance nesnížila výdrž baterie.
Tato problematika jde mimo mě.
Děkuji všem a uzavřete, prosím, dotaz
To prave zavisi od toho co to cislo v srandovnej dokumentaci znamena. Keby to bola impedance vystupu tak snizi, ale ono to neni impedance vystupu ale haluz, takze nesnizi :)