BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
návod pro vytvoření záchraného disku praví:
můžete zkusit některý z programů pro záchranu dat. Recuva, GetDataBack, TestDisk ap.
jiří už to psal: avast tu flashku formátuje.
obsluha udělala dvě další chyby:
1) vykopat tupý a zbytečný avast z pc, je úplně k ničemu
2) důležité věci nemají být nikdy na jediné nespolehlivé flashce, ale současně i na disku v pc.
s ohledem na to, že tyhle "instalátory" antivirů formátují flašku a zároveň na ni nahrávají dost velké objemy dat, bych pokusy s obnovou smazaných dat vzdal rovnou a přímo obnovil důležitá data ze zálohy.
Kdo nemá zálohy, ten nemá důležitá data.