BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Na to jsi měl pamatovat před instalací Winhexu. Instalaci kompletně logovat (Total Uninstall apod.), teď bys to věděl přesně.
A nebo jsi to měl instalovat v nějakém sandboxu, try&decide, virtuálním OS.
Můžeš to zkusit instalovat jinam (do virtuálního systému, který pak klidně smázneš) a tentokrát to zaznamenat. Pak možná(?) zjistíš, kde všude v registru instalace zanechává záznamy.
---
Hexaeditorů je hafo, spousta je free. Pokud jsi to měl kvůli editaci obsahu RAMky (třeba cheatování her), pak snad pochopím, proč Winhex..
Editovat RAM snad ani ve zkušební verzi nejde, aspoň tady to píšou:
http://www.x-ways.net/winhex/comparison.html
Co mě tohle drželo, to je snad 15 let, už si to vůbec nepamatuji