Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovaný hlavní správce

Dobrý den, získala jsem vyřazený kancelářský počítač, kde je zablokován hlavní správce, je možno správce nějakou cestou odblokovat, aniž by byla nutná přeinstalace ? Hlásí mi to že jsem přihlášena jako běžný uživatel.

Popravdě řečeno, po koupi PC z 2. ruky bych to přeinstaloval ... Vzhledem k tomu, že předchozí vybavení a nastavení asi není podstatné, je to snadné a rychlé. Pokud je tam digitální licence (lze snadno zjistit i jako běžný uživatel), není ani problém s klíčem.