BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
v linuxe mint alebo ubuntu?
Omlouvám se, ale jsem počítačový analfabet, jak zjistím zda je to linuxe, nebo ubuntu
je ten operacny system totalne nepouzitelny? ak je odpoved ano tak je to linux. da sa trochu pouzivat a nevyzera ako z roku 98? tak je to windows, uz potom len zistit verziu.
počítač má Windows 10
reinstall
Je třeba znát heslo administrátorského přihlášení. Proto se hesla používají. Oslovit IT firmy,odkud PC pocházel. Většinou ale firmy při prodeji PC provádí obnovení do továrního nastavení.
Popravdě řečeno, po koupi PC z 2. ruky bych to přeinstaloval ... Vzhledem k tomu, že předchozí vybavení a nastavení asi není podstatné, je to snadné a rychlé. Pokud je tam digitální licence (lze snadno zjistit i jako běžný uživatel), není ani problém s klíčem.