BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Dual band bude znamenat, že umí frekvence 2,4 i 5 GHz.
Áno ale iné chcem vedet.. tie dve frekvencie znamenaju aj dve rozličné siete? Alebk je to jedna siet len na dvoch frekvenciách?
Standardně (aspoň na home krabičkách) dáváš pro každé pásmo zvláštní SID (asi je můžeš nastavit na to samé).
Jestli to pak bude jedna síť nebo 2 sítě, záleží na možnostech routeru. Obvykle tam najdeš i síť pro hosty, která má svůj rozsah a můžeš ji pak na firewallu omezit, kam může
Dual-Band znamena pre wifi AP nieco ine ako pre wifi karty v pocitaci.
Pre AP to moze znamenat dve nezavisle siete,
Pre pocitac to znamena, ze si moze vybrat len jedno pasmo z dvoch moznych. Pocitac zatial nevie prijimat dve nezavisle siete na dvoch roznych pasmach s jednou dualbandovou kartou, teda ja o takom neviem.