BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Oba zdržujú, zaťažujú systém a browser.
Klad pre nainštalovaný MBAM do OS pred integrovaným Defender, tvorí jeho možnosť s vypnutím, aby MBAM nešaškoval hlboko, čiže skryte na pozadí sliediac v systéme.
Defender špicľuje, využíva telemetriu W10.
Ideálne nemať žiaden AV, zbaviť sa aj Defender priamo v inštalačke ISO W10 alebo ho dodatočne vypnúť v Services, Po spustení, Plánovači úloh, Gpedit.msc a v Registroch.
Dal jsem ti -1, protoze zasadne nesouhlasim s vypinanim Windows Defenderu minimalne na pocitacich beznych uzivatelu, kterym se o PC nestara zadny ajtak. Za prve je to urcite bezpecnostni opatreni a za druhe jsem uz nekolikrat cetl, jak mel uzivatel problemy se svym PC potom co vypnul Windows Defender. Je tak hluboko v systemu, ze minimalne beznemu uzivateli muze vypnuti napachat vic skody nez uzitku. (Mluvime o Windows 10.)