BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Naprosto v pohodě. Grafické karty často vydrží i teploty blížící se 100 °C.
Viete, tá grafika cca 8 mesiacov stála a možno zaschla aj tá pasta. Ale kľudová teplota je cca 27°C. Ono by to možno šlo aj vyšie ako 60°C, ale ja som ten test ukončil keďže som si nebol istý.. Pretože notebook mi dokázal udržať 20min bežiaci test na 64°C a u stolného pc by to malo byť o niečo menej podľa mňa.. Tak niesom si istý či ruskovať hrať niečo naročnejšie na grafiku :)
Pastě je jedno, jestli se grafika používá nebo ne. Nevšímej si toho, hlavně nedělej oblíbené přepastování.
Okey, a ak by že sa náhodou prehriala grafika, tak pc sa maximálne iba vypne? :)
Pokud se bude přehřívat jenom trochu, tak se to může projevovat třeba jenom chybami v obraze a systém jede dál.
Dá sa nejako zistiť (neaky program) ktorý mi ukáže koľko mi odoberajú komponenty W ??
Pokud vím, tak ne.