Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reálná rychlost čteček SD karet v noteboocích

se sakra mýlíš. Ono se to většinou nikde neudává (myšleno jako hlavní parametr viditelný na první pohled, spíš když už ,tak někde v podrobných specifikacích pod čarou), zda čtečka v foťáku umí či neumí UHS-1 nebo 2 i kdyby, furt to není záruka, že teoretické rychlosti (100MB/s a 200 MB/s) dosáhne v praxi (něco jako wifi problematiky a dotazy lam, proč když mám wifi n 450 router, kopíruji jen 7MB/s=56 Mbps ... 3 faktory, pásmo 20/40, počet streamů a index MCD daný propustností prostředí a rušením)

Poctivé recenze (na notebookcheck.net) testují rychlosti čtení karet. že by to žralo výkon.... to jsou fámy, mozná na atomu nebo před 10 lety.

Pozor, většina karet už není dosahuje vyšších rychlostí čtení (kolem 80.90 ) ale zápis je ta hlavní bolístka, ty jen pár dobrých umí mít rychlost zápisu také 70-90 MBps. A i tak, ještě další lámání chleba je náhodné čtení a čtení náhodných bloků a také degradace rychlostí při určitém zaplnění

Za sebe mohu doporučit Samsung Pro , TOshiba 633 (cena 64GB-400 až 500).

dá se také koupit za 20Kč USB 3.0 čtečka z číny, která skutečně nebrzdí kartu, ale bude ti trčet USBčko z ntb, což asi nechceš.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny