BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Díky všem za vyjádření.
Uvažované zařízení je opravdu zatím jen uvažované; jedná se o Chromebook, který podporuje ac; jako APčko by měl sloužit přenosný mifi (to není překlep), který podporuje LTE ("vnější konektivita") a wifi bg ("vnitřní konektivita").
to mi nedává smysl: tvářit se že umím wifi ve dvou pásmech. při té pomalosti to může nanejvýš něco tušit o wifi "g" a wifi "a".
to stačilo třeba pro skenery čárových kódů, ale určitě ne pro hlasovou komunikaci.
pokud někde znovu narazíš na omezení "bg only", neřeš to a rovnou ten krám vyhoď.
Možná si nerozumíme. Chromebook podporuje wifi ac, nemá ale připojení přes GSM síť. Takže v místech bez veřejné (domácí) wifi není žádná konektivita. To vyřeší ten mifi, což je zařízení se SIM kartou podporující LTE. Tohle zařízení pak poskytuje konektivitu vlastní wifi sítí bg.
Proto jsem se ptal, zda ty dvě zařízení budou komunikovat. Dozvěděl jsem se, že budou.
Nechci žádnou hlasovou komunikaci, jde o přístup na web.