Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel 2010 kladné a záporné časové hodnoty

Do jednoduché tabulky evidence potřebuji dosadit rozdíly v odpracované době, viz příloha.
V sloupci E je ručně dosazen rozdíl v záporné nebo kladné hodnotě.
Jak se dá tato hodnota vyplnit automaticky, aby byla ve tvaru +/-?
S tím souvisí výsledek časového salda, kde to bude mít v součtu taky tvar plusové nebo mínusové hodnoty.
Poradí někdo amatérovi v Excelu?
díky moc za každou radu
Petr

Ale ano. Excel třeba nedokáže uvařit, vyprat ani vyžehlit. Ale možná se k tomu časem dopracuje! :-D

K dotazu - já viděl zase řešení se dvěma sloupci - jeden pro přesčasy a druhý pro "pod"časy. Ale souhrn byl řešen podobně jako u Tebe - převodem na počty hodin (zaokrouhleně na půlhodiny).

Určite sa k tomu dopracuje, problém bude už len s plodením detí, udržaním svetového mieru a odstránením korupcie u politikov ;-)
Síce neviem ako u Vás, ale u nás korupcia na najvyšších miestach neexistuje, ako prehlásil náš najlepší minister vnútra (takého smajla, aký sem patrí, ešte nevymysleli)