BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
tých 1300 Mbps znamená (maximálna) priepustnosť, resp. priepustnosť za ideálnych podmienok,... prirovnám Vám to k čerpadlu vody, to že čerpadlo vie odsať 20000 litrov vody zo studni za hodinu, neznamená že když dáte do studni kde je 500 litrov vody toto čerpadlo, že Vám to o hodinu odsaje 20000 litrov.... rovnako nemôžte očakávať že když Vám poskytovateľ dá 20Mbps Internet, a že když zakúpite Router, WiFi kartu alebo AP, atp. u ktorého bude udaná priepustnosť 500Mbps, že Vám to zrýchli Internet na 500Mbps, ne to fakt takto nefunguje. Okrem toho tieto WiFi USB bazmeky moc neodporúčam, radšej zakúpiť mini PCIe Wifi kartu, a z neho vytiahnuť do magnetickej základne s anténami káble.
Ďakujem
.
ty nadpozemské rychlosti z reklam nikdy nedosáhneš, děl si to dvěma až třemi.
i tak ti vyjde nejspíš vyšší číslo, než jaký tarif si platíš - ta rychlost se dá někdy využít ve tvé domácí síti pro výměnu dat mezi pc, případně mezi domácím nas diskem.