Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmizely ikony na liště

Zdarec, vždycky mi tu někdo pomohl tak to zkusím znovu:-)
Měl jsem nějaké problémy s win XP, chytil jsem tam nějakou breberu tak jsem je vyčistil a přeinstaloval. Vše OK. Můj původní problém to vyřešilo ale nastal jiný - při připojení k netu (ADSL)se na liště neobjeví ikona stavu připojení. Modem tedy vlastně nejde vypnout jinak než vytažením kabelu. Ikona se neobjeví ani při tisku (pochopitelně jiná). Jinak ostatní ikonky tam zůstaly. Co s tím? Poradí někdo?
Díky všem za snahu.

VYPNI TO zaskrtavatko "skryvat ikony" a daj vediet ci sa zobrazia. Nechapem naco je to skryvanie dobre, tak bud tam chcem vidiet ikony alebo nechcem (potom mozem vypnut cely ten panel :). Ja osobne to skryvanie ikon vypinam okamzite po instalacii XP.

P.S. vypinat ADSL pripojenie mozes aj tak, ze poklepes znova na ikonu pripojenia a v okne ktore sa zobrazi zvolis "odpojit".