Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem utorrent... - mám žlutý trojúhelník na liště

Dobrý den,
mám dotaz Lamy: vím, že když mám neveř. IP, budu stále PASIV. Já mám žlutý trojúhelník na liště /dokud jsem měl instal. Kapsersky internet security 7.0- bylo to dokonce červené kolo.,ted mám AVASt/. Hodne uživatelů pořád tu žlutou ikonku někde na fórech řeší. Jednou z mnoha rad je kontrola firewallu či otevření portu v ní. Týká se to i mně, když mám tedy neveř. IP??? Ve firewall windows /xp2/ mám samozřejmě utorrent ve VYJIMKACH, a v programu UTORRENT .také zatrženo---povolit.....ale to ověřování otevřenosti portů, to už se mne asi netýká, že? Když nemám router. Je to tak, nebo jsem i nadále LAMA? Díky
Změna předmětu, původně: utorrent... (LaKr) (Kráťa)

Jo a pokud se týká nastavování poměru mezi upload a download, tak jsem to řešil dle rady....download neomezený a upload ve verzi utorrent 1.7 je nabídka AUTOMAT-tak jsem to dal, abych to nemusel propočítávat a stále nejak testovat. Zkšební torrenty mi jedou i přes 100kB/s

no já vím, že zelené kolečko nikdy mít nebudu. Jen jsem se /viz nahoře/ ptal, zda uživatel s neveřejnou IP má také něco robit s firewallem nebo nastavením portu ve firewallu-jestli i PASIV temito nastaveními, nebo nastaveními samotného utorrentu může neco zlepšit.....diky