Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ako najednoduchšie sťahovať titulky k serialom

Dobrý večer,chcel by som sa spýtať a aj poradiť ako najednoduchšie sťahovať titulky k serialom.Titulky sťahujem z titulky.com,opensubtitles.Napr.Happy.2017.S02E01.iNTERNAL.1080p.WEB.X264-AMRAP tento odkaz som skopíroval napr.do fastshare,webshare,helspy,multyshare....nikde takýto odkaz nenašlo tak som stiahol čo bol najblišie cez fastshare.Potom som stiahol aj titulky vid odkaz.Použil som mkvtoolnix na vloženie stiahnutých titulkov,samozrejme po prekonvertovaní nesedeli.Možno sa to dá nejak časovo nastaviť aby to sedelo ale to sa mi nechce robiť.Ked niekto dá tytulky napr.na titulky.com a iné,tak by to malo sedieť na všetky verzie,alebo nie.Nevravím že sa mi to stáva často,ale niekdy ano.A je to zdlhavé hladanie.Dokonca sa mi už aj stalo cez vlc som stiahol titulky a nesedeli.Existuje nejaký najednoduchší spôsob?Ďakujem
Změna předmětu, původně: titulky (Kurt)

Titulky jsem překládal třeba i týden.

To byses moc neuživil :-D. Když děláme třeba Karlovarský festival, tak večer dostaneme dialogovou listinu, do půlnoci mi to překladatel udělá, já pak tři hodinky dělám titulkovou úpravu (musí být jednořádkový titulek (max 28 znaků) na obraze 3 sekundy, dvouřádkový 7 sekund - aby to lidi stačili přlouskat a pak už titulky nasazujeme a ráno se pošle hotový film. Když je to titulkování do kin, tak je na to víc času, ale také o mnoho víc ne.

v prvom rade je otazka, na co ten mkvtoolnix?
vyskusat ci sedia sa predsa da aj tym, ze ich pretiahnes do videa, spustis cez menu vo videu...ak ich pomenujes rovnako ako film, asi sa ti pustia aj same.
na titulky.com pisu, na aku verziu to je, niekedy doplnia info na ine verzie aj ludia v komentaroch.
napr. na tebou uvedene su na titulkoch dve verzie, obe si skusal?
samozrejme si treba pozerat co stahujes. z akeho zdroja je video. sotva budu pasovat titulky na webrip, ked su vytvorene pre hdtv.
napr. pri netflix sedia takmer vzdy,bo su z jedneho zdroja.

Hi @pista54

If you're using VLC Media player you can download the subtitles from anywhere and then adjust them according to your version via help of "Tools". You'll find "tools" option in the ribbon just below where "VLC media player" is written. Under "Tools" select "track synchronization" and adjust the subtitles accordingly.

Hope it helps. :-)