BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
pouzivat lame codec
bitrate od 128kbps do 192Kbps na skladby s malou dynamikou napr.rock,pop,heavymetal
bitrate >192Kbps na skladby s velkou dynamikou napr.ezotericka hudba,soundtracky,vazna hudba
Ano, děkuji za nápomoc a hezkej den přeju!
Bylo by možná dobrý, kdyby si napsal, pro jaká zařízení chceš grabovat, jestli je to pro mobily a jim podobný, tak stačí bohatě do 160kbps, jestli to máš na zálohování, případnej následnej poslech na "něčem stolním", tak od toho nástroje, co používáš do teď, uteč...
V tom případě by bylo lepší utéct i od mp3 jako takového. Ruku na srdce, první masově úspěšný ztrátový kodek ani nemůže být po tolika letech ten nejlepší. Veze se jen na vlně své popularity, stejně jako VHS či disketová mechanika. S OGG by tazatel udělal větší štěstí.