BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
latence = zpoždění. Tj. za jak dlouho vybaví paměť pozadavek na data. čím nižší, tímm lepší. Má souvislost s frekvencí pamětí (čím vyšší frekvence, tím obvykle i vyšší latence - udává se v hodinových cyklech)
Z těch dvou pamětí je jasný výběr - 7-7-7 na 1,5V má lepší parametry (latence, napětí) oproti 9-9-9 na 1,6V a rozdíl je jen 40Kč.
takze to znamena ze cl cim nizsi tim lepsi
Ano
Tie 2 RAM co si sem dal su uplne stejne a aj fungovat budu uplne stejne ptz BIOS nastavi 1,5V podla specifikacie. Tie marketingove napisy su nezmysly ptz su udavane pri inom napati jak 1,5V, ktore ti stejne BIOS standardne nenastavi.
Keby tam bolo nizsie CL pri stejnom napati, tak vtedy by to bol lepsi modul.
2009
Evidentne to ludi zaujima aj dnes ked to niekto exhumoval :D