BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Pdf je formát, v něm nic takového není.
Zkus a uvidíš, je v češtině
http://www.pdfxchange.cz/index.php/produkty/pdf-xc hange-viewer
karle, zkus to - je v češtině. a to se i ve 2:10 vyplatí, jen 800,- bez dph.
Zvláště po čtyřech letech...
Lež jako věž...
Jestli bych mohl poprosit o nějaký ten šifrovací program. Předem děkuji
Jak šifrování souvisí s ochranou pdf souboru proti kopírování?
Pan kmochna: vždy existuje program, který daný typ šifry "zlomí". z milionu linků "pdf decrypt"
Ale a´t se tady nehádáme, prostě chci vědět název nějakého programu na ochranu proti kopírování.
jep, pro tuhle ochranu se používá 40-bit nebo 128-bitové šifrování (šifrování zabezpečení), tuším že AES, ale máš pravdu, zabíháme někam jinam než potřebuješ. A jak píše deadhead (ten prg používám i já) šlohne se vše.
PDF creator cudlik moznosti(pri vytvareni PDF)-> vlevem menu kliknout na PDF-> karata bezpecnost, a jde tam zakazat temer vsechno