Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Překlad textu do němčiny

Ahoj,
chápu, že to sem nepatří, ale jsou tu horší příspěvky než ten můj. Moc prosím toho, kdo aspoň trochu ovládá němčinu, zda by mi přeložil tento textík. Pak bych sem dal ještě 3 podobné (Jídlo, Koníčky, Denní program).
Tisíckrát děkuji!!!

Cestování do Španělska

V červenci jsem cestoval autobusem do Španělska. Z Prahy jsme vyjeli v 6 hodin. Naše trasa vedla přes Německo a Francii. Do Magradu de Mar, který leží na pobřeží Costa del Maresme, jsme přijeli druhý den v 9 hodin, cesta byla docela únavná. Ubytováni jsme byli v hotelu vzdáleného přibližně 300 m od moře. Během pobytu jsem navštívil olympijské město Barcelonu, která leží asi 70 km od Malgradu de Mar. Prohlédli jsem si olympijský stadion, který je vybudován na hoře Montjuic, pěší zónu Las Ramblas a kostel Sagrada Família, která má novou a starou část. Nová část byla vystavěna podle Antonia Gaudího. Z Barcelony jsme jeli dále na sever do Monseratu. Je to ohromné pohoří, v němž byl vybudován kláštěr, ve kterém je známá madona s zlatým jablkem. Při zpáteční cestě jsme zahlédli pohoří Pyreneje. Po týdenní dovolené jsem se vrátil v neděli večer.

[mod]Změna kategorie Ostatní -> Pokec (host)[/mod]

Německy neumím.... a i kdybych uměl, hodně bych si rozmyslel, jestli bych ti pomohl - řešit za někoho domácí úkoly mi je poněkud proti srsti. Kdybys alespoň projevil snahu, přeložil si to a nechal pak tady opravit chyby, ale plácnout sem celý text a starejte se?! :-?
Ty další tři podobné sem už radši nedávej...

Pokud po tobě chce takovéto hlášení o dovolené šéf v práci (jsi-li zaměstnám), Úřad práce (jsi-li nezaměstnán) nebo FÚ, živnostenský úřad, OSSZ či VZP (živíš-li se sám) - pak je něco špatně :-?

A na dopis příteli do NDR to taky nevypadá...

Že by tedy domácí úkol potomka? ::) To by bylo ještě horší...