BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Najlepšia voľba je FAT32 pre kompatibilitu... Zmenou file systému získaš tak max. 1 sekundu - záleží pri akej činnosti (kopírovanie z/na USB).
Ak máš rád grafy: www.testfreaks.com
jo a co to je ta ALOKAČNÍ JEDNOTKA?
A co je " Wikipedia " vieš ? Alebo potrebuješ individuálny prístup ?
spis me zajima co tam mam dát když mám 8gb flešku a mám tam te´d 4096 alokační jednotku..
jak co tam mas dat? Alokacni jednotku nech klidne 4096,
FAT32 nebo NTFS. Myslim ze je to celkem jedno - FAT32 je kompatibilnejsi (umi vice zarizeni) ale starsi, mene bezpecne a nedokaze vetsi soubory nez 4GB - coz u thle flasky nevadi, kdyz se tam vyjdou takové maximálně dva - respektive jeden vetsi ;)
Obyctejne se formatoujou na FAT32, nicméně já to mam třeba fity-fity, nekdy je vhodne prenest i vetsi soubor.
a tu alokační jednotku nechat na 4096?