BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Pokial ti nebude luto ze stratis niektore 16-bitove programy, nainstaluj 64-bitovy Windows. Ja som nainstaloval 64-bit, a potom otec prisiel o programy ako Norton Commander alebo FoxPro. Ale to co ti slo na 32-bitovom Windowse pojde aj na 64-bitovom.
je-li tvůj otec příznivcem Norton Commanderu, potěš ho Farem, ke stažení na download.php . Používám ho dokonce častěji, než Total Commander...
Jde to. Napriklad pouzitim RamDisku a presmerovanim docasnych souboru na ramdisk.
Máš s tím osobní zkušenost? Zajímalo by mě (čistě teoreticky), jak se práce v takovém případě "zesvižní".
Minimálně.
Jo, kdyz jsme mel booka s 32 WindosXP a 4GB RAM, tak jsem to pouzival. Ten ramdisk mel 900MB a kdyz jsem oddil nastavil jako komprimovany, tak to bylo vic a fungovalo to bez problemu