BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
"Dobrý den, potřebovala bych pomoci s obnovením adresy IP" Tohle je matoucí, princezno.
Nejpreve bychom měli začít tím jestli vůbec danou sít vidíš a zda se k ní můžeš připojit či nikoliv. IP Adresa se bude řešit, pokud se nepřipojíš a stav bude něco ve smyslu "nepodařilo se načíst IP adresu" či něco takového.
Mělnila jsi IP nebo máte DHCP?
Já mám stejný problém máme doma tři notebooky na dva z nich sem připojím v pohodě k Wifi mám router vedle za zdi nejde se připojit a píše mi to "nepodařilo se načíst IP adresu" a měnila se ta krabička co je venku . dík za radu
je to různý:
1) router může vysílat na kanálech 12-13, které stupidně nastavené acery nevidí kvůli své usa normě.
kontrola třeba inssider, wirelessnetview.
2) ra routeru je příliš volně nastaveno zabezpečení (vše na "auto") a hloupější ovladače wifikaret si s tím neví rady. na routeru změnit na konkrétní wpa/tkip, nebo wpa2/aes.
3) za zdí se pochybná anténka v notebooku může zbytečně pokoušet o wifi-n, kvůli velkému množství chyb nedostane ani ip adresu. chybový signál zřejmě stačí jen na pomalejší "g" normu.
Přesně, viděl bych to na "stupidní" notebooky.