
Jak napsat odvolání proti nepřijetí na SŠ?
Zdarec.
Píši odvolání proti nepřijetí na střední školu, ale nevím co mám uvést za důvody.
Prosím poraďte.
Děkuji
Zdarec.
Píši odvolání proti nepřijetí na střední školu, ale nevím co mám uvést za důvody.
Prosím poraďte.
Děkuji
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Důvody není nutné uvádět, vzor třeba tady.
Děkuji za vzor, hodně mi pomohl.
aj s tym blbym, zalezi na tom, co to je za skolu
Pravda, na soukromou (za korunky) vezmou cokoliv.
Tak ja neviem, ciastocne pracujem v skolstve ako IT, takze vidim do toho celkom a nechapem ako mozu dnes niekoho niekde nezobrat, kedze skoly bojuju o kazdeho ziaka.
Moznosti su len 2...bud ide o strasne prestiznu skolu alebo si naozaj blby a pokazil si prijimacky.
to jsi trochu prehnal, ne?
Též si nemyslím, že by to fleg přehnal.
tak to ja si to teda myslim (krom toho ze si myslim, ze jsi proti me uz jen z principu) rict nekomu ze je blb na zaklade toho ze se nedostal na skolu? omg, kde to jsme...
Ač to tak vypadá, není to tak. Jen tvé názory a postoje jsou v příkrém rozporu s mými; toť vše.
Hezký citát; takových je plný internet. Leč nechápu, co jsi tím chtěl říci. Tedy, kromě toho, že se zřejmě považuješ za nadprůměrného a toto jsi vydedukoval z toho, že jdeš jinudy.
Budiž ti tvé iluze přány.
No lišíš se, o tom není sporu. Každý ale je nějaký, někdo svoji jinakost bere jako přínos, někdo jako handicap.
A že tě často lidé popichují? Však si o to hodně často sám říkáš...
Od průměru se lze odlišovat mnoha směry. Ne vždy je odchylka vytříbená.
ježiš já nejsem autor toho citátu, už se ho snažíte zdrbnout po stránce filozofické, matematické, sociální...a určitě mi ještě opravíte gramatiku...
A co tenhle citát:
"2+2=5-1" Andre Kostolany
Matematicky korektní, bez hrubek .. radost pohledet.
To, že citát použiješ jako odpověď místo vlastních slov, naznačuje, že se s citátem ztotožňuješ.
To je blbost, priemer charakterizuje najlepsie Gaussova krivka, ktora sedi jak rit na serbel prosto na vsetko. To, ze robim to co vsetci neznamena zdaleka, ze som priemerny.
A ze prumer nejlepe charakterizuje Guassova krivka je matematicky naprosto ale naprosto mimo a spatne. Gaussova křivka je hustota rozdělení a mluví o tom jak jsou (typicky) rozděleny hodnoty kolem nějakého bodu, jako ze s p=0.95 to bude v tomhle intervalu apod. Ta veta nema smysl, Gaussova krivka charakterizuje rozlozeni hodnot kolem prumeru by dávalo smysl vetsi presto by to matematikum stejne rvalo usi.
Jinak to porad nepopira, ze pokud chces byt nadprumer musis jinudy. Nebo podprumer.
Nepovedal som blb, ale je, ze je blby lebo pokazil prijimacky. To je celkom rozdiel.
Na druhej strane si za tym, co som napisal stojim, dnesne skoly uz od zakladnej bojuju o kazdeho ziaka a to jak zakladne, tak stredne aj VS. Napriek tomu mnoho z nich kazdym rokom zanikne alebo sa zlucia s inou skolou.
Cely tento system ma sem tam vynimku a to skolu, ktora vynika nad ostatnymi a jej kapacita nestiha pokryt dopyt. Typicky su to VS pravnickeho zamerania, niektore gymnazia a ZS so schopnym manazmentom.
Samozrejme toto vsetko mam z praxe na SK, ale silne pochybujme, ze v CR je to inak (rovnaka populacna krivka, rovnake mnzostvo skol, rovnako podvyzivene skolstvo a system financovania na zaklade poctu ziakov...atd).
je tam "a" nikoliv "lebo" to je taky rozdil. A nezlob se, ale zbytek je hodnoceni skolsvi a neni to relevantni k tomu co jsem naznacil. Kazdopadne jsi to napsal a ja s tim problem nemam, pouze mi to prislo nefer, ukol hadat se ma autor dotazu, me je to sumak a hadat se nechci ani vyvolavat konflitky ;) V pripade vyberu strany jsem v tomto vsak na strane cloveka s ujmou.
Mas svoji domenku nejak podlozenou? Zkus si zjistit fakta z vice skol - promluv si treba s uciteli, reditelem skoly apod. At ti sdeli oni svuj nazor - vzdyt s tema detma pracuji dnes a denne a mohou porovnavat...
Co se tyka toho vyrazu, pravdu mate oba. Pokud se jednalo o prestizni skolu, mas pravdu ty. Pokud se jednalo o obycejnou stredni, maji pravdu oni. Fakt je, ze pred deseti-patnacti rokama byl problem se dostat na beznou stredni s trojkou. Nyni jsou nizsi stupne znamek u prijimanych uplne bezne na prvni pokus... (spatne znamky se az na vyjimky nedavaji z nudy)
Dalsi problem je v tom, ze studenti mohou dat az 3x prihlasku. Dobry zak uspeje ve vsech pripadech. Z pochopitelnych duvodu vsak nastoupi jen na jednu skolu. Ve vysledku jsou tu 2. a 3. kola prijimacich rizeni, kde vetsina odmitnutych je prijata... (se vsemi naslednymi dusledky)