BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ta televize přeci na tu flash nic nezapisuje (tedy doufám), takže nebezpečí podle mne nehrozí.
Opsáno z mého návodu pro Sharp a když si nevíš rady přečti si návod.
- Během přenosu souborů, prezentace, před přepnutím na jinou funkci nebo opuštěním volby USB v menu SOURCE neodpojujte zařízení USB ani paměťovou kartu od televizoru.
- Nepřipojujte a neodpojujte zařízení USB rychle za sebou.
Stejně jako "OtaDrak " se po přečtení manuálu domnívám, že USB HDD nebo "flešku" lze bezpečně odpojit po přepnutí TV na jiný zdroj tlačítkou SOURCE na dálk. ovladači.
chápu li dobře,nevytahovat flešku,když je načtená,ale vytahovat,když čučím na tv.program...což činím...
ja flesku vytahuju z pc i odevsad bez jejiho vypnuti v pc cely zivot a nidky se nic nestalo. vzdy jen zkontroluju ze neblika a nic se na nic tedy nezapisuje
Tohle jsem nucen dělat také po přechodu na Win7 64-bit, ostatně i na notebooku s Win7 32-bit je to podobné. Často to prostě nejde jinak.. Nedávno tu byla o tom diskuze a tuším že lední brtník to pěkně nazval jako schyzofrenie Windows