BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Kvalitní kanálová anténa pro dálkový příjem může být delší než 2 metry. zavěšená pod stropem bude působit nezvykle. Navíc pro dálkový příjem je nutno, aby byla nasměrována k vysílači a nic jí ve výhledu nestínilo, ani zdi či skříně.
Je li v miste prijmu silny signal vysilace, je lhostejne jestli jedes na kus dratu nebo pokojovou antenu, napr. zazraky z Okay ci podobne zhovadilosti, ktere prijimaji signal vsim moznym, jen ne prvkem k tomu urcenym, never "odpornikum" co tohle zbozi prodavaji, jen melou blbosti. Zpravidla v tom pripade s kusem dratu byva lepsi vysledek, pokud je intenzita signalu na dany multiplex nizsi, plati obecne pravidlo, ze jen dobra kanalova antena s pokud mozno venkovnim umistenim zajisti take dobry prijem, zazraky nehledej.