Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bootování win7 z flashdisku

potřeboval bych poradit s bootování ve windows 7 (64 bit). když se pokouším nabootovat z předem připravené flashpaměti (připravena pomocí programu Yumi) tak flash disk není v nabídce bootovacích zařízení. Pomůže mi někdo ?

Změna předmětu, původně: bootování ve win7
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Windows7 s tym nema nic spolocne, bootujes z BIOSu a nie z Win7.
USB disk nemusi byt v ziadnej nabidke, najprv si v BIOSe povol USB legacy support. Save & exit. Potom zas vlez do BIOSu a v poradi bootovania hladaj polozku nieco ako "USB HDD" apod a nastav na prve miesto. Ked to stale z toho USB sticku nebootuje tak mas ten USB stick vytvoreny blbo. Skus napr. pomocou ranish vytvorit na tom USB sticku oddiel a nastavit ho ako aktivny, az potom tam na ten USb stick nahravaj dalsie veci. Alebo skus WinToFlash alebo co chces na ten USB stick davat.
Ak chces na ten USB stick nainstalovat Windows, tak to normalne nejde.

Další možností, poněkud lepší, než šachovat s pořadím bootování, je v době náběhu počítače mačkat určenou klávesu, která zobrazí seznam bootovacích možností. Tu klávesu je nutno pro danou desku zjistit (viděl jsem od Esc přes F6 až po F12), naštěstí to bývá často napsané. Ovšem to povolení legacy support je nezbytné.