BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
to zálaží na tom, JAK to nainstaluješ. Pokud budeš mít bootloader na třetím (nezávislém) oddíle (což je ideální stav), tak ne.
Nakonec ale vše je jen o editaci boot.ini nebo toho nového nesmyslu co je v Vistě/W7.
No ale třetí už nevytvořím když už je hdd rozdělený na 2 oddíly na kterých mám system a na druhym take data. To bych o data přišel
Myslím, že tvoje požadavky splní většina bootmanagerů třetích stran, já kupř. používám GAG manager 4.10: nevyžaduje extra oddíl, je totiž celý na nulté stopě disku (jako velké množství ostatních managerů) a je nezávislý na operačních systémech (může jich být až 9). Pochopitelně, sám od sebe se nemodifikuje, musí se to dělat ručně. A každá instalace operačního oddílu ho přepíše. Jenomže instalace, popř. modifikace, je záležitost okamžiku, tudíž to není tak hrozný nedostatek (a samo-konfigurující se bootmanager je fikce).