BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/3 2-bit-and-64-bit-Windows-frequently-asked-question s
V 64bitovych Win sa daju spustat 64bitove programy.
Vyznam je vo vyuziti viac RAM, a v specialnych pripadoch (pouzitie SSE instrukcii t.j. aplikacia ktora prevadza SIMD vypocty) moze byt 64bit aplikacia rychlejsia ako 32bitova verzia stejnej aplikacie.
Jestli se ptáš proto, že se právě rozhoduješ mezi 32-bitovými a 64-bitovými Windows, tak neváhej a máš-li dostatečně moderní hardware (aby podporoval 64 bitové instrukce), sáhni po 64-bitu. On ten 32-bit, navzdory různým rádoby moudrým úvahám o zbytečnosti 64-bitu, to má spočítané.
Ano rozhoduju se mezi 32-bitem a 64-bitem a pokud je ten 64-bit lepší, tak to určitě vezmu ten.
Nejde jenom o to, jestli je lepší, nebo ne. Jde hlavně o to, že 32-bit prostě končí, i když tu asi ještě nějakou dobu bude. Ale za pár let bude převážná část aplikací v 64-bitu.
Vím, o čem píšu. Před pár lety jsem totéž zažil při přechodu ze 16-bitu na 32-bit. A úvahy o zbytečnosti přechodu na 32-bit byly stejné, jak dnes - jako přes kopírák...