BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Na staticku kabelaz sa pouziva kabel s drotom (zila). Na miesta, kde sa casto meni zariadenie sa pouziva zasuvka. A prepojovaci kabel zasuvka => zariadenie je (ohybne)lanko. V podniku, kde sa denne pripaja/odpaja.
Ked to chces v domacnosti, kde mozno raz za rok, dva vymenis switch, tak zasuvka je zbytocny prechodovy odpor (a samozrejme naklady).
můžeš zapojit switch, nebo vyšší dívčí: fouknout tam lan část routeru - tím získáš navíc pokrytí wifi.
v případě routeru pohlídat jinou ip než má stávající, vypnout mu dhcp, zalepit wan vstup (nebude využit, jen lan).
co je áčková síť hodlat netuším.
nemůžeš použít "A"čkovousíť, musíš "B"čkovoustruktur.htm