BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Např:
www.leteckaposta.cz
www.uschovna.cz
Ale ty jsou spis jen na nejake vetsi soubory :)
viz odpovědi níž:
- pro archív s více fotkami třeba letecká pošta
- pro prezentaci alba obrázků např. rajče, nebo picasa jestli máš google účet
- pro krátkodobé vystavení jednotlivých obrázků nějaký "imagehosting"
pokud se má jednat o archiv fotek (např. v 7-zip, nebo rar), tak ideální řekl bych je www.leteckaposta.cz . Pokud jsi měla na mysli nějaké internetové album, tak např. www.rajce.net nebo picasa.google.com
Ahoj
Pokud potřebuješ jen rychle nahrát fotku/obrázek tak se zkus podívat na imgway.cz
Vše je Česky, na hlavní stránce jen vybereš fotku, klikneš na uložit a dostaneš odkaz kterej už stačí jen někomu poslat...
www.vipgroup.cz
www.imagehosting.cz
Takže v podstatě dvě možnosti, které byly zmíněny.
1. Obecné souborové "skládky" - omezen čas uložení a velikost dat. Výhoda - naprosto nezáleží na formátu dat! Tj. jak RAW, tiff a více souborů zabalených v nějakém archivu, tak klidně kontejner TrueCryptu, do kterého se špatně leze.
2. Specializované servery - omezen datový typ a velikost a obvykle soubor je přístupný kdekomu.
Doporučuji Imagenarium.eu , nabízí zdarma uložení obrázků do velikosti 5 MB na neomezeně dlouhou dobu, obrázek
je možno kdykoli smazat a je možnost přímého sdílení na FB nebo Twitter. Po nahrání automaticky generuje neměnné
HTML kódy k odkazování.
users.php
Mám dobrou zkušenost s www.chroniclio.com. Je to trošku něco jiného, protože to dovoluje udělat z fotek (a textů) osobní kroniku. Na časové ose vidíš svoje zážitky jeden za druhým. Zaheslovaný odkaz pak můžeš poslat známým.
Tak nejvíc se mi zamlouvá ten imgway.cz, používám ho už delší dobu a furt v pořádku.