BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Když je mobil vypnutý, tak ho není možné sledovat. A mobil žádný GPS signál nevysílá, pouze ho přijímá.
NSA sleduje všechny mobily. ( i když jsou vyplé) znám jeden způsob jak to přerušit ale to je jen pomocí alobalu..
Nevěř každé kravině, kterou někde uvidíš. Vypnutý telefon není možné nijak sledovat.
Ano, to je nejspolehlivější způsob - do alobalu zabalíš kladivo a tím pak třískneš do mobilu.
ne, do alobalu se balí hlava!
Dovolil bych si přidat ještě druhej způsob.
Vyndej baterku. Popřídně si kup telefon s vyndavací baterkou a vyndej baterku.
Vypnutej telefon sledovat nejde, ani kdyby jsi prosil marťany, ale sichr to je určitě dobrej a běžnýmu člověku se zaručeně hodí. Protože proč ne?
1. Moj mobil neni sledovan pomoci GPS, ani ked je zapnuty.
2. dal.
Tak za prvé, mobil není signálem GPS sledován, mobil signál může jen přijímat, to je dáno principem GPS geolokace. Pokud GPS přijímač vypneš, nemůže signál přijímat a tím pádem ani dál předávat údaj o poloze. Jiná věc je lokace mobilu pomocí sítě GSM, ta je ovšem hodně nepřesná. V každém případě vypnutý mobil nelze nijak sledovat, tedy kromě amerických filmů.
A ke druhé otázce - existují anténní zesilovače, ovšem vždy platilo, platí a platit bude, že nejlepší zesilovač je anténa. Tedy nejdřív pořádnou anténu a teprve po vyčerpání možností pořídit zesilovač. Tady: zesilovace jich máš neúrekom..
Zosilovac sa pouziva pri dlhych kabloch na kompenzaciu utlmu kabla. Aby bol na konci kabla stejny signal jak u anteny. (a zosilovac ma byt u anteny). Dalsie zosilovanie nema samozrejme principialne vyznam (on si stejne prijmac ma signal zosilit na spravnu uroven automaticky cez AGC spetnu vazbu ci jak sa to vola)
Tak nějak.
Zesílení má ještě smysl při rozbočení.
Což je kompenzace útlumu...
v aglomeraci s větším počtem sousedících BTS je lokalizace pomocí trigonometrie možná až na jednotky metrů.