BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Podivej se do svych zapisku, nekde tam budes mit jak se vlastne ta cisla zpracovavaji uvnitr v pocitaci a jak je delana aritmetika, tak si z toho udelej vypisky (podle toho, co jste probirali, protoze to asi budou u zkousek chtit slyset. Ja osobne bych asi psal o binarni soustave, ulozeni cisel, popsal nejake ty operace jako scitani, odcitani, nastaveni priznaku a jak to souvisi s registry a od toho se odpichnul ke slozitejsim vecem. Pokud by me nezastavili, tak bych letem svetem probral ulohu OS a filesystemu, zaklad databazi a dotazovani nad nima a pripadne nejake ty expertni systemy, nebo taky distribuovane vypocty. Ale to uz bych asi byl zcela mimo rozsah maturitnich otazek)
A nenapadlo nikoho ze co su "ta cisla" a jak vznikaju? Len o tom sa da rozpravat aj hodinu.
věda o lži? kolik je 1+1