BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Dnes bych smartfoun pod 3GB RAM nebral. Android běžně ukousne po startu 1GB RAM a víc, vždy záleží na výrobci telefonu jak sestaví OS a GUI. Můj 3GB RAM Honor 6x Android 6 si zabral po startu 2GB+, na Androidu 7 kolem 1,5GB. Dnes bych vybíral nový telefon, aby měl stabilní OS, silný procesor a byl dělaný pro online hry, obecně abych neviděl lagy způsobené hw-sw founu takže spíš výběr po doporučení jiným uživatelem.
Na volani a sms ti staci klidne 1G, jestli chces mit pootviranych 1000 fajzbuku najednou, tak te ani tech 8G nestaci.