Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat v Google kalendáři kategorie?

Prezidentka Asociace organizací osob s postižením sluchu (ASNEP) chce nechat za drahý peníz vyrobit aplikaci, která by na mobilnich zařízeních zobrazovala různé akce pro lidi s postižením sluchu od všech možných organizací v celé republice.
Řekl jsem jí, že to je zbytečné vyhazování peněz, když taková aplikace existuje a navíc má hafo funkcí včetně synchronizace s jinými kalendáři a je zadarmiko.
Ona na to opáčila, že chce kategorie (sport, kultura, atd.) a na to jsem odpovědět neuměl.
Jak tohle udělat v Google kalendáři? Já si to v osobním rozlišuji barvami. Ale do společného "celorepublikového" by byly lepší ty kategorie, jelikož ti, co by akce vkládali, by s největší pravděpodobností barevnou konvenci nedodržovali.
Také by však stačil nějaký kalendář pro mobilní zařízení, kde by ty kategorie udělat šly a uměl se synchronizovat s kalendářem Google.

Nojo, tady se propaguje "hledej ve starých tématech". Když má někdo štěstí a najde se mu to, tak by to bylo zamčnuté? Asi by to chtělo promyslet jak na to. Někdo může mít ke starému vláknu doplňující dotaz, když nalezl řešení svého problému. Vím, není to jednoduché.
Když někdo zakládá nové vlákno, je mu to tady často zamčeno, aby se vrátil k původnímu. Tak co s tím a neprotiřečit si?

Pokud by bylo nalezené staré zamčené, bylo by tam napsáno něco podobného, jako je na obrázku z JPW a založil by si nové.
K tomu zakládání a pokračování v původním - to se týká toho, když někdo založí během týdne několik vláken a stále se ptá na totéž.